Dermal refresh fluid

Dermal refresh fluid

Exfoliační fluid s 10% AHA
Intenzivní, vysoce efektivní exfoliační fluid na bázi ovocných kyselin a enzymů, odstraňuje nečistoty, hloubkově čistí póry, zbavuje pokožku odumřelých buněk a podporuje přirozenou obnovu zdravých kožních buněk. Kromě koncentrovaných ovocných kyselin a enzymů, obsahuje také kvalitní účinné látky k hydrataci a zklidnění. Fluid je vhodný pro všechny typy pleti s vyjímkou citlivé a problematické, kde je lepší tolerance s jemnějším Dermal Refresh Gelem.
Použití: Alikujte ráno nebo večer na čistou pokožku a jemně vmasírujte. Vyhněte se kontaktu očí! Nechejte působit 10-15 minut a poté opláchněte studenou vodou. Pleť je nyní ideálně připravena pro absorbování séra [day protector Dermal Collagen Optimizer nebo [night repair Dermal Collagen Optimizer.
Aplikujte kůru 3x v prvním týdnu, 5x v druhém týdnu a každý den od třetího týdne.
Aplikace se může snížit na 1-2x týdně, jakmile se stav pleti zlepší .
Aktivní látky: AHA - koncentrát 2 (10%), Keratoline® (1%), Bio cereal, sojové proteiny, vrba bílá-extrakt, vysokomolekulární kyselina hyaluronová, SyriCalmTM, allantoin, D-Panthenol, Bisabolol, extrakt medu, ceramidový komplex, heřmánkový extrakt, pH 3,5-4,0
Typ pleti všechny typy pleti Druh péče peeling Konzistence fluid
Potřebujete poradit?
Objednat produkt
1 - +
Cena: 1 731 Kč