Dermal Peptide Power Mask

Dermal Peptide Power Mask

Peptidová maska na zklidnění pleti
Wellness maska s rychlým účinkem pro unavenou, suchou a vystresovanou pokožku. Napuštěná flísová maska v praktickém balení je určena k okamžitému použití, stačí jen otevřít a přiložit na odlíčenou tvář. Zlepšuje regenerační schopnost pokožky, zabraňuje stresu ze životního prostředí, intenzivně hydratuje a osvěží pleť.
Životaschopné molekuly z planktonového extraktu dodávají buňkám a funkcím pleti co největší množství energie a chrání ji před předčasným stárnutím.Účinek je vidět okamžitě po použití, pleť je osvěžená a dostatečně hydratovaná.
Díky jednoduché aplikaci je vhodná pro použití jak v kabině, tak i pro domácí ošetření, na cestách služebních i na dovolené.

Botox efekt / intenzivní hydratace / zvýšení jemnosti a hladkosti pleti
/ snížení dehydratovaných linek a vrásek / zvýšení pevnosti a elasticity pleti / obnovuje buněčnou energii s opravnou a regenerační funkcí / antioxidační vlastnosti.

Aktivní látky:Miracell (Hexapeptid 9), Fibrocell (Hexapeptid 3), plankton extrakt, Pentavitin®, D-Panthenol.

Typ pleti normální, citlivá, kuperózní, dehydrovaná, náročná, zralá, suchá, atrofická, všechny typy pleti Druh péče maska, ošetření do salónu Konzistence maska, serum / koncentrát
Potřebujete poradit?
Objednat produkt
1 - +
Cena: 210 Kč