O JDA

Rodinný podnik JEAN D`ARCEL Cosmetique působí na trhu již 55 let a vyrábí vysoce kvalitní a účinné přípravky pro efektivní péčí o pleť a tělo. JEAN D`ARCEL výrobky jsou v současné době k dispozici ve více než 40 zemích světa a nyní nově i v České republice.

Kosmetická značka JEAN D`ARCEL vyrostla z francouzské kosmetické tradice a neustále se dynamicky rozvíjí. Samozřejmostí je přísné dodržování kvality a výběr surovin, komplexní vzdělávací program, vlastní výzkumné laboratoře a výroba v místě sídla firmy.

JEAN D`ARCEL přikládá důležitost výzkumu, rozvoji a zabezpečení kvality, přičemž úzce spolupracuje s nezávislými instituty pro dermatologii a mikrobiologii. Neustále sleduje trendy a rychle na ně reaguje rozvojem a výrobou nových produktů a také individuálními ošetřujícími metodami.

Exkluzivní koncept zahrnuje rozsáhlý program pro profesionální kosmetické salóny , lázně a Spa farmy. V nabídce najdeme ošetření na tělo i obličej, dekorativní kosmetiku vhodnou i pro vizážisty, produkty na domácí péči, sluneční řada a parfémy.